Як вибрати плитку - непросте питання чи то при ремонті приміщення, чи при облаштуванні нової житлової площі. Плитку не можна часто міняти, це довгострокове вкладення, вона залишається на своєму місці кілька років. Щоб не пошкодувати, важливо вибирати правильно. У статті ми коротко пишемо про те, як вибрати плитку і на що в першу чергу слід звернути увагу перед оформленням замовлення.

 

зображена плитка Ceramicplace в інтер'єрі

 

Існує дві важливі речі, які варто враховувати перед тим як вибрати плитку: дизайн приміщення, а також природу самої плитки. Виходячи з усіх можливих варіантів, можна виділити три головні поради, які допоможуть вам оформити покупку. Вони не дадуть конкретних відповідей на ваші питання, але стануть відправною точкою для їх пошуку.

 

Як вибрати плитку: дизайн

Зовнішнє оформлення плитки, яку ви збираєтеся купити - це завжди особистий вибір. Ви плануєте покупку, виходячи з дизайну інтер'єру, а також власних смакових уподобань. Відвідавши інтернет-магазин Ceramicplace, уважно вивчіть каталог продукції. Розгляньте всі кольори, фактури, розміри. Враховуйте графічні зображення на поверхні - вони повинні відповідати колірному виконанню, стилю приміщення. Щороку в тренді нові кольори, ефекти, тому завжди стежте за оновленням нашого блогу та актуальними модними течіями.

 

Як вибрати плитку: тип

Сучасні вироби відомих брендів випускаються з вимогами умов експлуатації. Склад, характеристики облицювального матеріалу для ванної кімнати, фасаду або підлоги вітальні відрізняються. Про особливості продукції ви можете дізнатися з карток товару нашого магазину. Повну інформацію про товар, а також консультацію про його використання нададуть фахівці нашого магазину.

 

Як вибрати плитку: серійне виробництво

Щоб отримати ідеальний зовнішній вигляд приміщення, що відповідає його стилістиці, забезпечити ідеально узгоджене зображення підлоги та стін, багато виробників пропонують набори однієї серії. Після укладання результат виглядає дуже гармонійно. Так створюється однаковий ефект і графіка, навіть якщо вони виконані в різних кольорах.

 

 

Завершальна порада

Коли ви робите замовлення, завжди купуйте кілька додаткових квадратних метрів плитки. Вони стануть в пригоді вам при укладанні - так ви уникнете багатьох незручностей. Наприклад, при установці плитка може тріснути. Або ж виникне потреба в нестандартному її розмірі. Може змінитися розташування раковини у ванній і т.д. Завжди зручніше продумати все наперед, а не докуповувати після.

В онлайн-каталозі ceramicplace.com.ua ви можете купити плитку будь-якого дизайну та кількості. Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами - наші консультанти нададуть вам всю інформацію, необхідну для правильного вибору.