Якщо описати кількома словами італійські мийні засоби, одним із таких слів буде “Kiter”. Інші – це “європейські стандарти” та “професійна хімія”. У Європі покупці високо цінують якість мийних засобів Kiter, у той час, як для українців бренд залишається новинкою. В Україні спеціалізована хімія Kiter у широкому асортименті представлена ​​в інтернет-магазині Ceramicplace. Про переваги засобів для миття з сонячної Італії – у цій статті.

Італійські засоби для миття – сучасні стандарти європейської якості

Європейська галузь професійних засобів для клінінгу народилася у Савоні (Венеція, Італія) та Кастилії (Іспанія). Тут у XII столітті з'явилися перші в Європі миловарні заводи. До кінця XIX століття мило було єдиним мийним засобом із поверхнево-активними властивостями. До мила додавали інші інгредієнти, які давали певні переваги. Наприклад, зола використовувалася для прання, оскільки вона допомагала збільшити лужність мийних розчинів. Сьогодні італійський хімічний сектор є третім за величиною у Європі (після Німеччини та Франції) та становить близько 1,5% італійського ВВП.

Склади хімічних речовин, що виробляються нині, складні та різноманітні в залежності від їх застосування. Ключ до успіху – здатність надавати клієнтам високоефективні, спеціально розроблені продукти для побутового використання та професійного прибирання. Італійські хімічні компанії користуються всіма перевагами глобалізації, пропонуючи покупцям високі стандарти якості та інновації.

Kiter – італійський акцент на якості та інноваціях

Kiter - провідний виробник професійних мийних засобів для підлоги та поверхонь. З 1979 року, маючи за спиною понад 40 років досвіду, Kiter пропонує високоякісні продукти та послуги клінінгу.

на фото хімія для клінінгу Kiter використовується для миття підлоги на ігровому майданчику спортивного комплексу

Усі хімічні продукти для професійного прибирання виготовляються на заводі площею 13 000 кв. м із дотриманням найвищих стандартів якості. Виробничий процес піддається суворому контролю якості на всіх його критичних етапах, від закупівлі сировини до хімічної трансформації, від пакування до зберігання.

Завдяки широкому асортименту та ефективному хімічному складу Kiter є відомим міжнародним брендом, орієнтованим на професійне прибирання та гігієну відповідно до HACCP.

У 2001 році компанія отримала дозвіл Міністерства охорони здоров'я Італії на виробництво рідких засобів дезінфікування для поверхонь і косметичних продуктів. З 2004 року система управління якістю компанії отримала сертифікат відповідності стандарту UNI EN ISO 9001. Відділ досліджень та розробок Kiter постійно оновлює лінійки продуктів для підвищення якості, зниження споживання та розширення асортименту продукції.

У 2007 році Kiter була нагороджена європейським екологічним знаком якості Ecolabel за багатоцільові мийні та санітарно-технічні засоби відповідно до рішення Європейської комісії 2005/344/CE. Рівень запасів постійно контролюється, щоб забезпечити максимально швидке та повне доставлення замовлень. Компанія має ліцензію на універсальні та гігієнічні засоби для чищення, відзначені екомаркуванням ЄС (еко-сертифікат).

хімія для клінінгу Kiter нагороджена європейським екологічним знаком якості Ecolabe

Всі продукти мають повний набір технічних паспортів та паспортів безпеки ЄС, доступних для зареєстрованих клієнтів. Компанія проводить регулярні тренінги для своїх клієнтів з професійного прибирання, а також семінари в Італії та міжнародних дилерів.

компанія Kiter підтримує дух інновацій у команді своїх співробітників за допомогою організації семінарів у європейських країнах

Union-Profi – ексклюзивний дистриб'ютор продукції Kiter в Україні

В Україні засоби для миття Kiter продає інтернет-магазин Ceramicplace української компанії Union-Profi. На сайті магазину найпопулярніші позиції, серед яких професійна хімія для чищення ванн, миття підлог, кухні та ХАССП, чищення поверхонь, килимів та м'яких меблів, машин для підлоги.

Асортимент засобів для миття Kiter в Ceramicplace представлений:

 • знежирювачами: екологічно безпечні, універсальні або потужні для харчової промисловості, а також швидкої дії та концентровані для вікон та скла, кухонних плит, грилів та варильних поверхонь;
 • засобами для глибокого очищення керамограніту та кухонними - для миття посуду, підлог, мікрохвильових печей;
 • дезінфікуючими речовинами для щоденного чищення, водовідштовхувальними для ванних кімнат (ванн, унітазів);
 • дезодорантами тривалої дії – освіжувачами повітря;

 • активною піною для видалення застарілого накипу, вапняних відкладень;
 • швидкодійними шампунями для килимів, в т.ч. з сухою піною;
 • засобами для очищення металевих поверхонь, видалення воску;
 • захисними покриттями для підлогових поверхонь з ефектом мокрої підлоги.

захисні покриття для підлогових поверхонь з ефектом мокрої підлоги від компанії Kiter фото

Kiter виробляє продукцію, яка широко використовується українцями та українськими підприємствами. Серед клієнтів Ceramicplace, які активно купують хімію Kiter:

 • клінінгові компанії;
 • школи та університети;
 • аеропорти та залізничні вокзали;
 • ресторани, бари;
 • підприємства харчової промисловості;
 • державні та приватні установи;
 • лікарні, будинки для людей похилого віку;
 • супермаркети, торгові центри;
 • готелі;
 • склади;
 • спортивні зали та фітнес-центри.

Де придбати засіб для чищення Kiter за найвигіднішою ціною

Професійну хімію для прибирання Kiter найпростіше купити онлайн - у відомих українських інтернет-магазинах. Відмінностей в якості між їх асортиментом та товаром, представленим на сайті Ceramicplace, немає. Єдиний вагомий аргумент – це вартість. Union-Profi – партнер Kiter в Україні, тому тільки за адресою ceramicplace.com.ua ви можете знайти найбільший вибір італійських мийних засобів Kiter, а також отримати вигідну знижку при покупці в роздріб чи за гуртовими цінами.