Місія магазину плитки та сантехніки Ceramicplace – продавати якісну продукцію, забезпечуючи високий рівень обслуговування, постійно підвищувати цінність власного бренду та бренду Union Profi Group.

логотип Ceramicplace

Плитка, сантехніка та хімія для клінінгу - все, що потрібно для будівництва та ремонту комфортного житла. Ми пропонуємо товар світових брендів, що відомі в усьому світі технічною надійністю власних виробів.

На сучасних виробничих лініях наших партнерів випускаються всі види плитки, сантехніки та засобів для чищення. Якість продукції забезпечують передові технології та досвід фахівців. Завдяки широкому асортименту інтернет-магазин Ceramicplace здатен швидко задовольнити будь-які потреби покупців.

 

Ceramicplace – Union Profi Group

логотип union profi

Ceramicplace є частиною Union Profi Group, яка з 2012 року постачає на український ринок якісну сантехніку та керамічну плитку відомих світових брендів.

Мета Union Profi Group – продаж широкого асортименту продукції від ексклюзивних виробів преміум класу до сегмента економ з турботою про смаки та бажання клієнтів. Саме тому в інтернет-магазині Ceramicplace ви знайдете плитку та сантехніку для вирішення дизайнерських та будівельних завдань будь-якого рівня складності.

Співробітники Union Profi Group – сертифіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи в галузі. Інвестуючи в професійний розвиток співробітників, компанія забезпечує українським покупцям європейський рівень обслуговування та кваліфіковану підтримку.

Union Profi Group орієнтована на розвиток партнерської мережі в Україні та за її межами, є ексклюзивним представником італійського виробника професійної хімії для клінінгу – компанії Kiter та нідерландської All Care – виробника аксесуарів для ванної.

сертифікат про те, що Union Profi є ексклюзивним дистриб'ютором продукції компанії Kiter в Україні

Що нас надихає

Новим постачанням та оновленню модельного ряду Ceramicplace передує поглиблений маркетинговий аналіз новинок світу плитки та сантехніки. Ми любимо свою справу й тому робимо все для того, щоб наші клієнти мали можливість купити плитку та сантехніку, що відповідають сучасним дизайнерським і технологічним тенденціям. Відмінна робота професійних дизайнерів компаній-виробників дозволяє нам продавати вироби елегантної та витонченої естетики.

Кожен продукт Ceramicplace піддається серйозним випробуванням, що підтверджує їх якість: механічну стійкість, стійкість до погодних умов, вологи та дії основних кислот. Результати випробувань сертифіковані спеціалізованими лабораторіями, щоб гарантувати максимальну безпеку.

Ознайомтеся з основними категоріями продукції інтернет-магазину Ceramicplace:

Щоб оперативно отримувати інформацію про надходження нового товару та акційні пропозиції підписуйтесь на сторінку Ceramicplace в Facebook. Слідкуйте за оновленням блогу, в якому ми публікуємо корисні матеріали, новини магазину та світу сантехніки.