У ванній кераміка захищає підлогу та стіни від води, підвищеної вологості. Вона додає індивідуальності, оригінальності інтер'єру та здатна прикрасити будь-яке – навіть невеликих розмірів – приміщення. Якщо ви хочете використовувати максимально можливості керамічної плитки в маленькій ванній, наші ідеї вам знадобляться.

ідеї плитки для маленької ванної, фото

Сміливіше та яскравіше

В умовах обмеженого простору часто роблять вибір на користь відкритої душової. Це може стати добрим рішенням. Відсутність перегородки робить ванну трохи більшою. Однак ідеї використання кахлю для таких приміщень вимагають попереднього планування, щоб запобігти надмірній завантаженості інтер'єру кахлем.

ідеї плитки для дизайну маленької ванни, фото

На верхньому фото переваги марокканського стилю найкраще розкриває водостійка штукатурка. У неї той же колір, що й у плитки для душу смарагдово-зеленого кольору. Кераміка використовується лише там, де вона потрібна – для захисту поверхонь, які безпосередньо контактують з водою.

Створюйте оптичні ілюзії

Бажаєте розширити простір, зробити невелику ванну довшою? Укладайте на стіни (у даному прикладі - на панель ванни) плитку того ж дизайну, що й підлогова. Подивіться, як дизайнери свідомо склали малюнок у потрібному напрямку. Цим вони сховали стик, в якому горизонтальна поверхня переходить у вертикальну.

Переконайтеся, що товар, який вам подобається, може бути використаний для укладання на горизонтальну або вертикальну поверхню. Є підлогові моделі, які надто важкі для надійного укладання на стіну, в той час як настінні ризикують тріснути під тиском ваших ніг.

ідеї плитки для інтер'єру маленької ванної, фото

Якщо маєте сумніви щодо того, на чому зупинити свій вибір, проконсультуйтеся у фахівця. Менеджери інтернет-магазину Ceramicplace будуть раді допомогти вам.

Довіряйте нетрадиційним формам

Форма може виявитися такою ж ефективною, як і візерунок. Шестикутники, як і раніше, є популярним трендом. Кругла мозаїка хоч і вважається класикою, в сучасних інтер'єрах їй також вдається шикарно виглядати.

яку плитку вибрати для маленької ванної

Вибирайте напрямок малюнку

На плитці з імітацією мармуру напрямок малюнка має важливе значення. Такий малюнок асоціюється з розкішшю, перетворюючи плитку під мармур на вишуканий витвір мистецтва.

ідеї плитки для невеликої ванної кімнати, фото

Для області умивальника використана перламутрова мозаїка, тим самим виразнішим, різноманітнішим виглядають богемні риси каменю. Розташування прожилок по горизонталі робить вузьку ванну ширшою. Щоб зробити її вищою, розмістіть прожилки вертикально.

Зіграйте на інтризі

Ми нікого не здивуємо, якщо скажемо, що ванна здаватиметься просторішою, якщо на підлозі буде більше вільного місця. Зверніть увагу на фото – тут використовується яскрава плитка у світлій схемі.

ідеї плитки для невеликої ванної кімнати, фото

Підвісні умивальники та унітази відкривають простір на підлозі та демонструють привабливість плитки. На відміну від інтер'єрів з ваннами вбудованого типу, при такому виконанні денне світло немов тече під ванною, роблячи кімнату світлішою.

Повертаємо і знову повертаємо

Дайте волю фантазії, реалізуйте свій творчий потенціал – подаруйте звичайній плитці нове життя! Так ви не тільки заощадите, а й отримаєте ефектний результат. Приклад дивіться нижче – така ідея ніби поміщає людину всередину візерунка.

зображено варіант використання плитки для маленької ванної, фото

Є й інші приклади із застосуванням простої кераміки. Один із них – ефект омбре. Досягається при укладанні плитки різного відтінку – від світлого до темного, а також монохромної мозаїки.

Ставка на орнаментний малюнок

Велика орнаментна плитка може здатися поганою ідеєю для маленької ванної кімнати, але насправді несподівана полярність масштабу може завдати потужного удару. Керамограніт за ванною, що стоїть окремо, займає всього кілька квадратних метрів, але цього достатньо, щоб зробити невелику ванну кімнату незабутньою.

на фото зображено варіант використання плитки для невеликої ванної кімнати

Шви як візерунок

Використання ліній затирання для додавання малюнка може бути дуже ефективним. Подивіться, як змінюється напрямок плитки. Результат вийшов цікавим. Не слід забувати про декоративний ефект самого затирання. Вибирайте темний або світлий колір затирання, щоб виділити плитку.

ідеї використання керамічної плитки для маленької ванної кімнати, фото

Виберіть барвисті стіни

Барвиста плитка в кінці маленької ванної приверне увагу, гарантуючи, що кожен сантиметр кімнати буде помічений. Плитка з малюнком – справді ефективний спосіб виділити колір аксесуарів, рушників, сантехніки. Особливо популярні такі кольори, як темно-зелений, пастельно-блакитний і блідо-рожевий, у поєднанні із сірим облицюванням. Поєднуйте з латунними та чорними вставками для створення сучасної вишуканої палітри.

зображено дизайн маленької ванної кімнати з використанням кольорової керамічної плитки

На чому сфокусувати увагу?

Плитку можна використовувати як інструмент, щоб відвернути увагу від незручних архітектурних особливостей. Якщо стеля похила або в стінах є незручні ніші, використання візерунчастої або складної плитки на вертикальних поверхнях може погіршити проблему. Ми демонстрували інший результат раніше, але якщо не хочете ризикувати, можна зробити на прикладі дизайну на фотографії нижче.

зображено дизайн невеликої ванної кімнати нетипового планування з використанням керамограніту

Плитка з яскравим малюнком на підлозі або проста модель, укладена з цікавим геометричним візерунком, створює особливий фокус, що дозволяє проблемним стінам відійти на задній план.

Шик, блиск, краса!

Коли справа доходить до вибору кольорів для ванної кімнати, не потрібно ухилятися від інтенсивного кольору плитки в маленькій ванній кімнаті. Особливо за дефіциту денного освітлення. Скористайтеся недостачею світла або вузьким простором, використовуючи темно-зелену плитку з глазур'ю, що чудово відбиває світло. Додавання зеленого в багатьох його формах з'єднує нас з природою, створюючи заспокійливий простір.

зображено інтер'єр невеликої ванної кімнати з використанням керамічної плитки при недостатньому освітленні

Модний поза часом, вишуканий зелений колір, нанесений на стіни, створює затишну атмосферу. Світліший колір на підлозі або стелі врівноважить темний тон. Кріпіть плитку до рівня грудей і використовуйте світліший колір вище, щоб кімната здавалася вищою.

Сподіваємось, наш матеріал був корисний для вас. Цікавлять інші ідеї? Шукайте їх в нашому блозі.