Porcelanosa – синонім авторитету на європейському та світовому ринку. Компанії цієї групи спираються на інновації, якість та ще більше – на довіру до свого персоналу. Porcelanosa є безумовним лідером у сфері виробництва керамічної плитки в Іспанії. В Україні плитку Porcelanosa пропонує інтернет-магазин плитки та сантехніки Ceramicplace.

 

Плитка Porcelanosa – загальновизнаний успіх

Історія Porcelanosa налічує майже п'ятдесят років, вона почалася у невеликому селі на іспанському узбережжі Середземного моря. Компанія, яка була сімейним підприємством і тоді, і зараз, з моменту свого заснування пропонує клієнтам архітектурні та дизайнерські рішення.

За останні кілька десятиліть вона зміцнила свій статус одного з найпопулярніших та високоякісних виробників плитки у світі. Присутність групи розширилася більш ніж до 140 країн із сотнями виставкових залів, що належать компанії, ще більше управляється дистриб'юторами. В Україні Porcelanosa часто є найкращим вибором для архітекторів, будівельників, дизайнерів та домовласників. Плитка фабрики має великий попит в інтернет-магазині Ceramicplace. У цьому немає нічого дивного, враховуючи прагнення бренду до інновацій та майстерності, визначної якості та креативного дизайну.

Чому вибирають Porcelanosa?

Як бачите, є причина, через яку Porcelanosa так довго присутня на ринку. Фабрика постійно впроваджує принципи вишуканого дизайну та найвищих стандартів якості у виробничий процес, пропонуючи споживачам найкращу кераміку. Привабливість плитки Porcelanosa виходить за межі репутації іспанського бренду.

завод з виробництва плитки компанії Porcelanosa в Іспанії

У компанії є напрямки, присвячені різним видам використання кераміки, порцеляни та твердих порід дерева на кухнях, у ванних кімнатах та в приміщеннях загалом. Маючи дочірні компанії, що спеціалізуються на стільницях, фасадах, мозаїці, будівельних розчинах, сантехніці та аналогічних поверхнях, матеріалах та різних типах меблів, Porcelanosa Grupo має можливість постійно інвестувати у розробку покращеного товару. Вони створюють кераміку з урахуванням навколишнього середовища, краще розуміючи роль, яку відіграє їхня продукція у загальному дизайні кімнати.

Позиція щодо війни РФ з Україною

06 квітня 2022 року віце-президент Porcelanosa Сильвестре Сегарра на зустрічі з послом України в Іспанії Сергієм Погорельцевим, наголосив, що продаж продукції групи у РФ паралізований – постачання дистриб'юторам зупинено, триває реалізація залишків асортименту на складах.

Сільвестре Сегарра, віце-президент фабрики з виробництва керамічної плитки Porcelanosa

Компанія наголосила, що зобов'язується постачати гуманітарну допомогу Україні, яка включає харчові продукти, медикаменти, предмети першої необхідності. Ці поставки збільшуватимуться, як і участь групи у наданні допомоги українським біженцям. Porcelanosa сподівається на швидке завершення насильства проти українського народу.

Популярні колекції Porcelanosa в Україні

Оксфордська колекція Porcelanosa

Плитка колекції Oxford від Porcelanosa – це керамічний паркет, який ідеально відтворює текстуру натурального дерева із міцністю керамограніту. Виготовляється в широкій гамі кольорів: від натурального каштана, коньяку та від натурального до сучасних відтінків сірого антрациту, кольорів Acero та Blanco. Це великі плитки з розмірами 29,4x120 та 19,3x120 см, а також з нековзною поверхнею.

плитка іспанської компанії Porcelanosa колекції Oxford в інтер'єрі

Колекція Боттега

Колекція Bottega від Porcelanosa з керамограніту виділяється благородним та витонченим дизайном, що імітує шорсткість бетону. П'ять відтінків Maple, Caliza, Topo, White та Anthracite збагачують грубий вигляд бетону дорогоцінними відтінками, що надають яскравості, створюючи стриману та розслаблюючу атмосферу. Цю плитку можна знайти у форматах 59,6×120, 80×80, 120×120 см або у великих форматах Premium – 250×120 та 59,6×180 марки HighKer. У магазині Ceramicplace є відповідні рішення для будь-якого будівельного проєкту як всередині, так і зовні будівлі.

плитка іспанської компанії Porcelanosa колекції Bottega в інтер'єрі

Колекція Прада

Нова колекція Prada від Porcelanosa, натхненна сланцем та вапняком, перетворює кераміку на об'єкт дизайну і надає більше природності просторам, в яких вона використовується. Розроблені у відтінках вапняку, сталі та білого, є вироби від найменших розмірів (квадрати довжиною 59,6 см) до найбільших (120х120). Вони посилюють яскравість житлових кімнат, а також ванних, кухонь або терас завдячуючи твердому складу.

Завдяки стійкості, довговічності, простоті очищення та догляду ця серія може використовуватися як керамічна підлога всередині та зовні приміщень. Нові моделі (Mombasa Prada, Mosalco Prada та Spiga Prada), що відрізняються елегантним рельєфом та м'якою структурою, завершують серію, надаючи кімнатам особливої ​​індивідуальності.

плитка іспанської компанії Porcelanosa колекції Prada в інтер'єрі

Якщо у вас є питання щодо асортименту керамічної плитки та керамограніту від Ceramicplace або безпосередньо бренду Porcelanosa, будь ласка, зверніться до менеджерів магазину. У них ви також можете отримати детальну інформацію про умови доставляння, оплати, а також догляду за плиткою.