Кожна людина в сучасному способі життя турбується за комфорт та здоров’я. Дім, місце роботи, приміщення магазину чи кафе мають бути чистим середовищем, вільним від хвороботворних мікроорганізмів та шкідливих речовин. Прибирання – відповідальна робота, яку можна полегшити використанням якісних засобів для чищення. Основна мета такої продукції – допомогти зробити побутове чи професійне прибирання швидким, легким та з мінімальними зусиллями. В статті ми детальніше розглянемо найбільш популярні товари, а також відмінності між побутовими та професійними засобами для прибирання.

на фото зображена жінка з засобами для миття італійської компанії kiter

Що краще використовувати: побутову хімію чи професійні мийні засоби?

Клієнти інтернет-магазину Ceramicplace, які знайомі з продукцією Kiter, цікавились питанням: в чому причини разючої відмінності між якістю відомих побутових товарів для чищення та професійною хімією? Та чи можна використовувати останні вдома. Справді, відмінності існують і не лише в якості, але й у вимогах до використання. Далі відповідаємо детально.

Професійна хімія – в чому відмінності від побутової?

Єдиний спосіб утримувати офісне приміщення чи кухню ресторану у чистоті, безпеці та здоров'ї для співробітників та відвідувачів – це регулярно прибирати. Ретельне прибирання, яке включає витирання пилу, миття підлоги та роботу пилососом, допомагає захистити приміщення від бруду, бактерій, плісняви ​​й інших забруднень. Однак сам процес прибирання може тривати багато часу. Крім того, це важка праця, яка потребує відповідного досвіду та обладнання. Щоб прибиральники досягли високого рівня чистоти, їм доводиться використовувати різні промислові засоби, які діють інакше, ніж відомі нам побутові.

У кожного з нас вдома є запас звичайної продукції для миття та чищення, а також просте обладнання – швабри, ганчірки, пилососи. І хоча ці витратні матеріали, як правило, прості у використанні, економічні та ефективні, водночас більшість з них годяться тільки для поверхневого очищення. Це означає, що вони недостатньо потужні для видалення стійких плям, бруду та мікробів.

на фото зображено процес прибирання офісного приміщення з використанням професійних засобів для прибирання

Професійні прибиральники зазвичай використовують спеціальні рідини з метою глибшого і ретельного очищення. Матеріали та обладнання, якими вони при цьому користуються, є потужними, але безпечними щодо людей та навколишнього середовища.

Через постійно зростаючі вимоги до здоров'я людей все більше компаній почали використовувати матеріали безпечної дії на довкілля, тварин і людей. Хіт останніх років – екологічно чиста продукція.

на фото зображено екологічно чиста продукція компанії kiter для професійного прибирання

Комерційні засоби та товари для будинку сильно відрізняються за декількома параметрами: вартістю, розміром тари, потужністю. Товари для дому, як правило, дешевші, тому що виготовлені з більш дешевих інгредієнтів. Домогосподарству зазвичай не потрібно такого ж ступеня активності речовин, як громадському ресторану чи офісній будівлі з великою кількістю відвідувачів щодня.

Принципова відмінність – професійні засоби дозволяють досягти глибокого очищення. Якщо в прибиранні комерційної будівлі використовується звичайна магазинна продукція, результат буде зовсім не той, на який сподівалося керівництво.

Товари домашнього вжитку поставляються в тарі меншого розміру, комерційні – як правило, надходять у великому пакуванні та є концентрованими речовинами. Якщо ви користуєтеся товарами домашнього вжитку в прибиранні офісних приміщень, зайве марнуєте гроші. В побутових продуктах можуть бути відсутні інгредієнти, необхідні для ефективного знищення бактерій або належної дезінфекції приміщень.

Професійна хімія для прибирання: різновиди та особливості застосування

Мийні засоби для очищення від жирів

Основна функція знежирювача – розчиняти жир і масло. Це робить його ідеальним вибором для очищення поверхонь, які піддавалися впливу кулінарної олії, тваринних жирів і нафтопродуктів. Знежирювачі також можна використовувати на інструментах та обладнанні, якими користувалися в жирних або маслянистих середовищах. Вони ефективно очищають поверхні, не пошкоджуючи їх.

Знежирювачі діють, руйнуючи зв’язки, що утримують бруд на поверхні. Одним із поширених механізмів руйнування є омилення, яке відбувається, коли знежирювачі контактують з жирами та маслами. Омилення – це хімічна реакція, яка розщеплює жири та олії на мило та гліцерин. Цей процес ефективно видаляє бруд, завдяки чому його легко витерти.

Іншим механізмом є емульгування. Це відбувається, коли знежирювачі контактують з речовинами на водній основі, такими як залишки їжі. Емульгування розкладає ці речовини на крихітні краплі, які можна легко змити.

Як зразок -  універсальний знежирювач Kiter Fun Ball CAM еко лінії асортименту. Він досить популярний серед підприємств громадського харчування та харчової промисловості, відповідає вимогам та принципам системи ХАССП. Ефективний за потреб швидкого та глибокого очищення поверхонь великого ступеня забрудненості.

 

на фото зображено універсальний знежирювач Kiter Fun Ball CAM на фото зображено  універсальний знежи́рювач швидкої дії Kiter Fun Ball на фото зображено   потужний знежирювач для харчової промисловості Kiter Must ХАССП

 

Чим легше чистити плитку

Якщо порівнювати з іншими поверхнями, за стінами та підлогою, що покриті керамічною плиткою чи керамогранітом, легше доглядати. Плитку легко протерти, натерти до блиску, вона водостійка. Але потребує уважного ставлення, інакше швидко втрачаються естетичні якості.

Вибираючи засіб для догляду за плиткою, спершу потрібно знати, з яким саме матеріалом ви маєте справу. Залежно від того, стіна це чи підлога, можуть знадобитися різні речовини. Також має значення тип бруду і чи повинна поверхня після обробки мати протиковзний ефект.

Для підлогової плитки знадобиться розчин, який можна розбавити та нанести шваброю для швидкого та легкого покриття. В догляді за керамогранітом, дуже корисними є мийні засоби глибокого очищення, на зразок Kiter Magic Gres. Наявність розпилювача більш актуальна при догляді за настінною плиткою.

на фото зображено засіб для глибокого очищення керамограніту

Якщо плитка виготовлена ​​з натурального каменю, наприклад, граніту або мармуру, вона буде більш вразлива до дії хімічних речовин. Будьте обережні та дотримуйтесь інструкцій перед використанням. Якщо сумніваєтеся, спочатку протестуйте на непомітній ділянці. 

Дезінфекційні речовини

Очищення дезінфекційними речовинами зменшує кількість мікробів на поверхнях, зводить до мінімуму ризик зараження хвороботворними мікроорганізмами. У більшості ситуацій з метою дезінфекції купують спеціальні засоби щоденного догляду, в т.ч. за раковиною, ванною, унітазом.

Особливо актуальною наявність цієї продукції є зараз – за часів епідемії COVID-19. Продезінфікуйте свій будинок, якщо хтось захворів або якщо людина з підозрою на COVID-19 була у вашому домі протягом останніх 24 годин. Це стосується й робочого місця, кухні їдальні, офісного чи будь-якого іншого приміщення. Дезінфекція вбиває всі мікроби, що залишилися на поверхнях, зменшує їх поширення.

на фото зображено дезінфікуючий засіб для щоденного чищення Kiter Day Due

Дезодоранти

Немає нічого гіршого, ніж повернутися ввечері додому та відчути запах домашніх тварин, вчорашньої вечері чи спертого повітря. Освіжувач повітря – це простий і недорогий спосіб швидко позбутися неприємних запахів і зробити простір затишним. Професійні дезодоранти успішно освіжають повітря на великих просторах коворкінгу, складських та виробничих приміщень.

Хороший дезодорант гарантує чистий та свіжий запах протягом тривалого проміжку часу. Що важливо – усуває небажані “аромати”, а не просто маскує їх за шлейфом інших, слабких, що зникають занадто швидко. Суперконцентровані дезодоранти тривалої дії (наприклад, концентрований рідкий дезодорант Kiter Class Energy) здатні підтримувати комфорт приміщення протягом 15 діб без додаткового застосування. Але враховуйте, що це засіб для професійного клінінгу – потрібно ретельно слідувати вимогам інструкції.

на фото зображено концентрований рідкий дезодорант тривалої дії Kiter Class Energy

Активні піни для видалення застарілого накипу, вапняних відкладень

Активна піна – потужний засіб, який містить багато активних речовин, що впливають на структуру забруднень, розм'якшуючи та видаляючи їх. Його можна використовувати як на металевих, так і на фарфорових або пластикових поверхнях. Хімічно активні компоненти дозволяють швидко позбутися застарілого накипу та вапняних відкладень, іржі, мильного осаду, жиру. Продукт забезпечує найвищу якість без пошкодження поверхні сантехніки. Піна має комплексну та безпечну дію.

Серед асортименту є активні кислотні пінні засоби категорії екологічно безпечної продукції – не містять фосфору, фосфатів, фосфонатів, APEO, ЕДТА, НТА та інших небезпечних речовин. Часто пляшки еко лінії виготовляють з переробленого пластику (як у випадку з екологічно безпечною активною піною для видалення накипу та вапняних відкладень Kiter Jet CAM). При розпиленні утворюється щільна стійка піна, що добре тримається навіть на вертикальних поверхнях.

 

на фото зображено екологічно безпечна активна піна для видалення накипу та вапняних відкладень Kiter Jet CAM на фото зображено активну піну для видалення застарілого накипу, вапняних відкладень Kiter JET

 

Швидкодійні шампуні для килимів

Навіть якщо ви регулярно користуєтесь пилососом, бруд і плями все одно проникають глибоко в волокна килима. Тому рекомендується один чи два рази на рік мити килим шампунем (особливо якщо у будинку є домашні тварини). Миття можна виконувати вручну або за допомогою пари, з використанням мийного засобу, щоб послабити та видалити стійкі плями, розливи та запахи.

Попит серед користувачів мають професійні шампуні для килимів, такі як Kiter Axis (швидкодійний) та Moquette Briane (з сухою піною).

 

На фото зображено швидкодійний шампунь для килимів Kiter Axis На фото зображено шампунь для килимів з сухою піною Kiter Moquette Briane

 

Засоби для очищення металевих поверхонь

Метали – невіднятна частина нашого життя завдяки своїм різним властивостям. З них виготовляють сантехніку, меблі та окремі їх частини, декоративні елементи. Метали мають гарний вигляд, приємні на дотик. Але без належного очищення швидко втрачають блиск та красу.

Металеві предмети вимагають чимало зусиль, щоб мати бездоганний вигляд. Звичайно, ви можете використовувати спеціалізовані рідини та порошки для чищення металу, які є на полицях практично будь-якого магазину. Однак ці очищувачі не можуть бути найкращим вибором, оскільки слабкі у боротьбі з окремими видами бруду, а окремі навіть досить шкідливі. Саме тому виготовляють засоби для очищення металевих поверхонь на зразок Kiter KT7. Це рідина, призначена для очищення поверхонь та елементів зі сталі (матової, полірованої), алюмінію, хрому.

на фото зображено засіб для очищення металевих поверхонь Kiter KT7

Високі стандарти чистоти з професійними засобами для чищення

Комерційні засоби для чищення продаються з використанням певних комбінацій інгредієнтів, призначених для конкретної поверхні. Найбільшою їх перевагою є аспект безпеки: при покупці в магазині Ceramicplace вам будуть надані інструкції про те, як і де використовувати продукт, не турбуючись про пошкодження поверхні, яку потрібно очистити.

на фото зображено процес прибирання з використання професійного засобу для чищення металевих поверхонь Kiter

Деякі активні інгредієнти, що входять до складу рідин, важко знайти на полицях звичайних магазинів або отримати окремо, що ускладнює їх використання в домашніх умовах. Правильне співвідношення інгредієнтів важливе не тільки для ретельного очищення, але і з метою безпеки. Готовий продукт професійного рівня забезпечує перевірену комбінацію інгредієнтів, що виконують роботу, з якою не може впоратися звичайний побутовий очищувач.

При виборі кращих професійних засобів для чищення для вашого будинку або офісу зверніться до консультантів Ceramicplace. З їх допомогою та підказками ви досягнете високих європейських стандартів в прибиранні.