Плитку вибирають для стін та підлоги через її довговічність. Однак без правильного догляду вона з часом втрачає свій блиск, гарний зовнішній вигляд, а також цілісність. Але не турбуйтеся: за плиткою насправді легко доглядати. Якщо користуватися якісною професійною хімією для прибирання плитки.
Який мийний засіб вибрати для плитки у ванній кімнаті
Щоденні ритуали простих смертних, такі як прийняття душу або чищення зубів, згодом стають стрес-тестом навіть для найміцнішої плитки з керамограніту. Звичайний засіб для чищення впорається зі своїм завданням, але чи зробить він це швидко? Швидкість прибирання та простота догляду – критерії, через які покупці вибирають професійну хімію для миття та чищення настінної чи підлогової кераміки. Популярний продукт з магазину допоможе прибрати повсякденні забруднення, але позбутися стійкого бруду і нальоту з професійним засобом для плитки буде простіше: просто використайте Kiter Day Due. Потім лиш протріть поверхню насухо серветкою із мікрофібри – і готово!
Як тимчасову альтернативу спробуйте оцет. Додайте трохи оцту в теплу воду та використовуйте її для очищення. Після цього промийте поверхню теплою водою. Але майте на увазі: оскільки оцет має кисле середовище, він погано впливає на шви. Тому будьте обережні. І скоріше замініть його надійним засобом для плитки.
Засіб для чищення плитки на кухні
При приготуванні їжі на стіні фартуха кухні та за плитою завжди залишаються плями від жиру. Найкращий спосіб впоратися з цим – скористатися знежирювачем швидкої дії. Наприклад, Kiter Fun Ball. Вигнати із кухні неприємний запах допоможе Kiter Odour Killer (на фото нище). Якщо говорити про засоби під рукою, звичайне господарське мило буде ефективнішим за багато комерційних продуктів, відомих з телевізійної реклами. Змочіть ним плями, а потім видаліть бруд ганчіркою. Чому мило може стати дійсно гарним варіантом при особливо стійких забрудненнях ви дізнаєтеся зі статті нашого блогу про принципи роботи знежирювачів. Там же ми даємо рекомендації щодо вибору якісної побутової хімії для дому.
Засіб для чищення плитки на підлозі
При очищенні плитки на підлозі спочатку слід видалити з підлоги пил, ворсинки та інший бруд – за допомогою звичайного віника, совка або пилососа. Це дуже важливо зробити, щоб не залишити розводів та подряпин. Додайте трохи концентрованого засобу Kiter Beta у відро з водою і протріть підлогу шваброю або ганчіркою з мікрофібри. Обіцяємо: ви будете задоволені результатом!
Робимо чистими стики
Якщо ви хочете залишити підлогу чи стіну ідеально чистими, не уникнути чищення швів. Ми рекомендуємо користуватися виключно професійною хімією для чищення швів. Причина: використання невідповідних засобів для чищення може призвести до розсипання швів і, отже, до проникнення води. Ми безумовно не радимо використовувати розпушувач. Навіть якщо шви після нього засяють чистотою, речовини, що містяться в розпушувачі, послужать живильним середовищем для цвілі.
Як вибрати дійсно якісні засоби для чищення?
Навіть якщо поверхня стійка до зношування, тільки правильна обробка повністю поверне кераміці або керамограніту їхній яскравий зовнішній вигляд. Сподіваємося, наша стаття допоможе вам насолоджуватись своєю плиткою роками. Якщо вам потрібно отримати інформацію про товар або консультацію спеціаліста про догляд за плиткою або вибір мийного засобу – будь ласка, зателефонуйте менеджерам інтернет-магазину Ceramicplace.