Особливості підбору професійної хімії для підприємств харчової промисловості

Складно сьогодні уявити компанії, які займаються виробництвом алкогольних та безалкогольних напоїв, хлібобулочних та кондитерських виробів, напівфабрикатів, рибної та мʼясної продукції, без дотримання високих санітарних вимог. Абсолютно не важливо, як відбувається очищення інструментів та обладнання в кафе, ресторанах та кухнях інших точок громадського харчування, обовʼязково потрібно використовувати професійні миючі засоби. Така хімія дозволить бізнесу працювати ретельно, ефективно та максимально швидко.

Високі санітарні норми для обʼєктів харчової промисловості вимагають від бізнесу використання різних типів знежирювачів та дезінфікуючих засобів ХАССП. Наприклад, продукція, яка дозволить ефективно видалити складні забруднення, нейтралізувати небезпечні віруси та бактерії. Повністю відповідає таким потребам знежирювач для харчової промисловості від компанії Kiter. Сьогодні такий засіб користується великою популярністю серед харчових підприємств України, оскільки Must відрізняється ефективністю, економічним розходом та безпечністю.

 

Де можна використовувати Kiter Must?

Сучасний знежирювач для харчової промисловості Kiter Must можливо використовувати не тільки для прибирання обʼєктів, які відрізняються великим систематичним потоком людей або масовим виробництвом продуктів харчування, але й в побутових умовах. Частіше такі миючі засоби для харчової промисловості використовуються для підтримки внутрішніх приміщень відповідно до санітарних норм України у:

 • магазинах;
 • супермаркетах;
 • кафе;
 • бістро;
 • ресторанах;
 • барах;
 • кондитерських майстернях;
 • кавʼярнях;
 • виробничих цехах та кухнях різних організацій.

Також використання Kiter Must є дуже актуальним для заводів, які займаються виробництвом масла та олії, переробкою мʼяса та риби тощо. Хімія від жиру італійського виробництва Kiter ідеально підходить для догляду за обладнанням, промисловими інструментами, робочими поверхнями тощо. Засоби для прибирання підлоги, настінної плитки відповідають високим стандартами та нормам Європейського Союзу, тому можуть безпечно використовуватися на українських підприємствах.

Потужні миючі засоби для харчової промисловості, які пропонуються компанією Kiter, дозволяють максимально швидко видалити залишки жиру, будь-яких видів органічних та мінеральних компонентів майже зі всіх видів поверхонь. Виробник створив настільки безпечну та якісну продукцію, що її можна використовувати для дотримання високих санітарних норм під час прибирання навіть у процесі приготування їжі. Це значить, що застосування Kiter Must на харчових підприємствах є дуже вигідним варіантом, який дозволяє економити сили та час.

Італійська хімія від жиру на підлозі, стінах, робочих поверхнях та обладнанні є універсальним засобом, який не вимагає використання додаткової продукції. Для підвищення ефективності знежирювача потрібно лише дотримуватися інструкції виробника.

Чому українським підприємствам варто обрати саме Kiter Must?

Сьогодні ринок професійної хімії в Україні та Києві представлений великим вибором, що здатен вразити навіть найвибагливіших покупців. Замовити можна засоби для застосування у харчовій промисловості як універсальні, так і окремо для конкретних типів поверхонь, виконання окремих задач. Обирати продукцію для прибирання жиру варто з особливою увагою, оскільки засіб має бути обовʼязково безпечним та ефективним, навіть у невеликих концентраціях.

Знежирювач універсальний Kiter Must здатен задовольнити навіть дуже високі вимоги представників харчової промисловості, і для цього є багато причин. Італійський миючий засіб відрізняється наступними перевагами.

 

Ефективна дезінфікуюча дія Kiter Must

Складно сьогодні уявити кухню ресторану, виробничий цех з максимально стерильними умовами, де у бактерій, вірусів та інших небезпечних елементів немає жодного шансу на розмноження. Обʼєкти громадського харчування повинні дотримуватися високих санітарних норм, оскільки від цього залежить здоровʼя та життя їхніх клієнтів. Використання Kiter Must для прибирання жиру, очищення робочих поверхонь дозволить максимально ефективно боротися з різними біологічними та хімічними загрозами.

 

Універсальність Kiter Must

Засіб для харчової промисловості від італійського виробника Kiter – це дуже ефективна професійна хімія, яку можна використовувати у харчовій промисловості для догляду за майже всіма матеріалами та типами поверхонь. Знежирювач стане ідеальним варіантом для очищення підлоги, стін, робочої поверхні на кухні, а також обладнання та побутових приладів.

Kiter Must безпечно та ефективно справляється з доглядом за:

 • мармуром;
 • керамікою;
 • натуральним та штучним камінням;
 • бетоном;
 • гранітом;
 • клінкерною плиткою;
 • цеглою;
 • металом;
 • склопластиком та іншими матеріалами, які мають пористу структуру.

Для того, щоб не завдати шкоди, потрібно відмовитися від використання цього універсального знежирювача для прибирання продукції з мʼякого металу, гуми, лінолеуму, а також пофарбованих поверхонь.

 

 

Легкість застосування

Підтримувати чистоту на харчовому підприємстві можливо різними способами, наприклад, з використанням спеціального обладнання або завдяки ручному прибиранню. Ще кілька років тому для реалізації обох способів потрібно було задіяти абсолютно різну хімію, проте італійський бренд розвʼязав таку проблему, запропонувавши засіб для харчової промисловості Kiter Must. Ця хімія для прибирання підлоги, робочих поверхонь та обладнання може доповнювати як ручне, так і машинне прибирання, що є дуже зручним та комфортним.

Засоби для застосування у харчовій промисловості італійського виробництва відрізняються високою ефективністю, продуктивністю та легкістю застосування, і при цьому немає значення, яким чином вони будуть використовуватися для догляду за кухнею або виробничими цехами.

 

Високий рівень безпеки

Знежирювач універсальний Kiter Must відповідає високим європейським стандартам та безпековим нормам. Це значить, що використовувати професійну хімію можна абсолютно без ризику для продукції або кінцевого її споживача.

Засіб для прибирання підлоги, стін, устаткування здатен стати незамінним інструментом прибирання у харчовій промисловості. Використовувати такий знежирювач можливо також на заводах, які займаються переробкою нафтопродуктів, мʼясних підприємствах та інших подібних обʼєктах, де важливе ефективне прибирання, боротьба з бактеріями, вірусами, а також мінеральними та органічними забрудненнями.

 

Незначне піноутворення

Велика кількість різновидів професійної хімії для прибирання підлоги відрізняється тим, що утворює багато піни, яка дозволяє більш ефективно видаляти забруднення, розщеплювати жири. Проте згідно з санітарними нормами харчової промисловості, миючі засоби, які можуть використовуватися для очищення робочих поверхонь, підлоги та стін, не повинні утворювати багато піни, адже це може супроводжуватися деякими ризиками.

Kiter Must є дуже концентрованим засобом, який демонструє ефективність за різних умов. Наприклад, при роботі з низькою температурою, при цьому продукт абсолютно не здатен утворити надмірну кількість піни. Саме тому знежирювач ідеально підходить для харчових підприємств, де варто дотримуватися дуже високих вимог та безпекових стандартів.

Такі переваги роблять засіб для прибирання підлоги бренду Kiter незамінним помічником, який дозволить максимально швидко та економічно підтримувати підприємство відповідно до встановлених на законодавчому рівні санітарних вимог. Застосовувати італійський продукт можна не тільки на виробництві та промислових обʼєктах, але й вдома та у невеликих кафе, бістро, ресторанах, кавʼярнях тощо.

 

Де придбати оригінальну продукцію Kiter?

Засоби для застосування у харчовій промисловості сьогодні є дуже популярними, оскільки дозволяють максимально ефективно та швидко підтримувати будь-яке нежитлове приміщення в ідеальному стані. Для досягнення такої цілі потрібно використовувати виключно оригінальну професійну хімію від італійського виробника. В Україні офіційним представником бренду Kiter є компанія UNION PROFI Group у Києві. Замовити миючі засоби високої якості можна в офіційному інтернет-магазині ексклюзивного представника бренду Ceramicplace.

Надаючи переваги нашому інтернет-магазину Ceramicplace (Київ), абсолютно кожна фізична та юридична особа отримує доступ до:

 • величезного асортименту якісної та оригінальної професійної хімії;
 • помірним цінам;
 • професійних консультацій щодо вибору найкращого миючого засобу з врахуванням потреб та задач;
 • гарантій якості та відповідності продукції високим європейським стандартам.

На сайті Ceramicplace пропонується величезний вибір високоякісної професійної хімії Kiter, яка допоможе правильно та максимально ефективно підтримувати промислові обʼєкти в чистоті та відповідно до санітарних норм.

Придбати для харчової промисловості знежирювач Kiter Must можна обʼємом 5 літрів, що дозволить тривалий час не думати про необхідність додаткового замовлення нового миючого засобу для побутового або професійного прибирання.

 

Підбиваючи підсумки

Сьогодні абсолютно будь-яке підприємство, яке займається виробництвом харчової продукції, в обовʼязковому порядку повинно дотримуватися високих санітарних вимог, передбачених чинним законодавством. Мова йде про регулярні генеральні прибирання, базове очищення робочих поверхонь та обладнання від жиру, мінеральних та органічних забруднень. Щоб полегшити цю задачу, потрібно використовувати спеціальні миючі засоби, наприклад, знежирювач Kiter Must, який є універсальним продуктом для прибирання підлоги, стін та інших поверхонь у харчовій промисловості.

Купити миючий засіб Kiter Must