Чистий туалет справляє гарне враження та сприяє здоров'ю. Через щоденне використання на унітазі збираються мікроби та забруднення, які слід регулярно та ретельно видаляти. У нашій статті ми даємо цінні поради щодо чищення та вибору засобу для чищення унітаза.

Навіщо чистити туалет?

Краще почати з такого питання: чому насправді так важливо чистити туалет?

Коли людина ходить до туалету, її тіло виділяє речовини, які вона більше не може використовувати. У такий спосіб виводяться не лише залишки їжі, а й безліч бактерій, що є причиною неприємних запахів. Ці бактерії осідають та накопичуються по всій поверхні унітаза. Чим рідше ви його чистите, тим більше шансів, що забруднюючі речовини та бактерії стануть у найближчому майбутньому великою проблемою – від нальоту та сечового каменю позбутися непросто.

 

Як вибрати унітаз: що потрібно знати, перш ніж купити

 

Як часто потрібно очищати унітаз? Фахівці рекомендують наступне: щодня мийте його йоржиком із використанням спеціального засобу, раз на тиждень робіть дезінфекцію у ванній кімнаті (обробіть все, до чого торкалися руки мешканців або відвідувачів туалету, у тому числі дверну ручку). Ретельно вимийте унітаз, якщо до вас приходили гості (особливо якщо їх було багато).

Як чистити унітаз: з чого починати?

Досвідчені прибиральники рекомендують починати з тих областей, які використовуються менш інтенсивно. Нижче – покрокові рекомендації.

Крок 1: спочатку кришка та зливний бачок. Якщо ви хочете чистити унітаз одним і тим же набором ганчір'я та водою, не починайте з найбільш зараженого місця. Таким чином, ви не розповсюджуєте мікроби на інші області. Тому почніть із найчистішого елемента системи – бочка. Тут найменше мікробів. Після нього очистіть кришку.

Багато – не завжди добре. Активні компоненти засобу для унітаза, який використовується в зайвій кількості, з часом можуть пошкодити внутрішню поверхню чаші, а також пластикові труби каналізації. Тому використовуйте рівно стільки речовини, як зазначено в інструкції. Під час прибирання завжди користуйтеся рукавичками – захистіть руки від хімічних речовин.

Крок 2: сидіння. Після кришки промийте губку або ганчірку у воді та відіжміть її, а потім візьміться за сидіння. Ось ви вже на помірно забрудненій території. Тут відбувається контакт з інтимною зоною. Тут також може накопичуватися багато бризок після сечовипускання. Ретельно очистіть сидіння всередині та зовні, а потім знову промийте та відіжміть ганчірку.

Крок 3: обідок і всередині чаші. Внутрішня частина – незахищене місце. Для очищення бруду під ободом найкраще використовувати йоржик з професійним засобом для чищення унітазів Kiter Nevercalc. Також протріть щіткою зовнішню поверхню. Для цього використовуйте ефективний засіб для чищення – наприклад, очищувач Kiter Breeze. Дотримуйтесь вимог, вказаних в інструкції. Зверніть особливу увагу на час, необхідний для того, щоб миючий засіб подіяв і найкраще виконав свою роботу. Раніше цього часу переходити до 4 кроку не варто.

на фото зображено покроковий процес чищення унітаза: чищення кришки та зливного бочка, сидіння, обідка чаші та внутрішньої поверхні унітаза, після цього – промити все чистою водою та витерти сухою ганчіркою

Крок 4: промийте чистою водою. Після того як пройшли попередні 3 кроки, повторно промийте водою всі поверхні та складові елементи, щоб змити хімію та бруд у каналізацію. Потім витріть мокрою ганчіркою всі бризки й змийте ще раз.

Крок 5. Тепер ваш туалет чистий! Для завершення прибирання протріть унітаз сухою ганчіркою. Прикріпіть освіжувач повітря до сидіння або скористайтесь концентрованим рідким дезодорантом тривалої дії Kiter Class Energy. З ним свіжий запах затримається у кімнаті надовго (до 15 діб!).

Потрібна консультація щодо використання професійної хімії для чищення унітаза? Зверніться до менеджерів інтернет-магазину Ceramicplace. Вони нададуть повну інформацію про нюанси використання продукту, а також допоможуть вибрати правильний засіб для миття з асортименту товару італійської компанії Kiter.