Останнє, що вам потрібно, це відчувати себе нечистим після душі. Тому насадка для душу має сяяти своєю чистотою! Чищення насадки - простий процес, якщо робити це грамотно, з правильними засобами чищення. Сподіваємось, наша стаття допоможе вам насолодитися ідеально чистою насадкою!
Як чистити насадку для душу в цілому
Існує багато продуктів, які використовуються для чищення сантехніки. В основному всі інструкції радять дотримуватися таких загальних кроків. Перший – дізнатися, наскільки жорстка у вас вода. В окремих містах вода може бути більш брудною або більш хлорованою, ніж в інших. Так ви розумітимете причини засмічення і знатимете, до чого готуватися.
Наступне, що потрібно зробити, це з'ясувати, як часто слід чистити насадку для душу. Більшість людей чистять її раз на два місяці, але з жорсткою водою та різними добавками рекомендується чистити частіше. Тип насадки також змінить ваш підхід до збирання. Давайте поговоримо про це докладніше.
Як чистити знімну насадку для душу
Очищення знімної насадки відрізняється від незнімної. Зніміть її та, якщо можливо, помістіть у глибоку місткість. Влийте засіб для чищення та залиште на 30 хвилин. Після закінчення часу вилийте розчин безпечним способом. Візьміть стару зубну щітку та потріть уздовж усієї поверхні насадки. Обов'язково використовуйте м'яку щітку.
Після промивання водою протріть насухо тканиною з мікрофібри.
Як чистити незнімну насадку для душу
Вивчення того, як чистити лійку для душу, не знімаючи її, є іншим набором завдань – ви не можете замочити її в чаші так само, якби могли її зняти. У цьому випадку заповніть щільний пластиковий пакет (наприклад, для продуктів) очисним розчином. Оберніть пакет поверх лійки. Закріпіть його за допомогою звичайної клейкої стрічки або гумки, щоб він залишався на насадці протягом 30 хвилин.
Знявши пакет, почистіть лійку зубною щіткою. Ви можете знайти більше відкладень, і вам потрібно буде використовувати зубочистку, щоб видалити їх з отворів. Потім промийте поверхню вологою губкою та витріть сухою тканиною.
Який засіб використовувати: натуральний або хімію
Ми рекомендуємо користуватися виключно професійною хімією для клінінгу – як Kiter Day Due. Це дезінфікуючий засіб для щоденного чищення, він очистить лійку з найменшими зусиллями для вас, впорається з брудом та засміченням будь-якої складності. Єдине зауваження – обережне ставлення до подальшого промивання очищеної лійки. Слід добре промити її водою, перш ніж користуватися. Інакше під час миття залишки активної речовини ризикують потрапити на волосся та шкіру.
Інший спосіб - натуральні продукти - менш ефективні при серйозних забрудненнях, але можуть використовуватися в більшості випадків.
Як очистити насадку для душу білим оцтом
Найчастіше більшості людей подобається використовувати оцет як засіб для чищення, тому що він добре працює і не токсичний. Ви можете виконати ті ж кроки, що описані вище, при очищенні насадки для душу оцтом. Тримайте її у білому оцті щонайменше 30 хвилин. Відкладення, які важко видалити, слід вимочувати понад 60 хвилин і використовувати зубну щітку із жорсткою щетиною.
Як очистити насадку для душу оцтом та харчовою содою
Змішайте три склянки білого оцту 1 склянкою харчової соди. Будьте обережні: це справді реактивна суміш! Переконайтеся, що ви використовуєте досить велику місткість, щоб вмістити всі бульбашки, які виникнуть.
Насадку в суміші рекомендують витримувати принаймні 30 хвилин, але якщо випадок забруднення складний, залиште довше - на 60 хвилин. Якщо можливо, зніміть насадку, щоб видалити внутрішні відкладення. Жорстка вода містить багато вапняку та мінералів – головних причин засмічення.
Можна замінити білий оцет на яблучний. У такому випадку зробіть суміш у співвідношенні: одну частину яблучного оцту на одну частину води з 1/4 чашки харчової соди.
Вибирайте один із варіантів, пробуйте, діліться досвідом у коментарях! Для отримання консультації щодо професійної хімії для клінінгу, будь ласка, зв'яжіться з менеджерами інтернет-магазину Ceramicplace.